Sizin Yeriniz...Sizin Siteniz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...sessizlik burada yok olsun...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

sevdim diyemi kaybettim seni ???

3 posters
YazarMesaj
timoty
Çalişkan Üye
Çalişkan Üye
timoty

Erkek
Rep :
sevdim diyemi kaybettim seni ??? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100sevdim diyemi kaybettim seni ??? Right_bar_bleue

Foruma Katkısı
Forum Katkı:
sevdim diyemi kaybettim seni ??? Mp25/25sevdim diyemi kaybettim seni ??? Empty_bar_bleue  (25/25)

sevdim diyemi kaybettim seni ??? Empty
MesajKonu: sevdim diyemi kaybettim seni ???   sevdim diyemi kaybettim seni ??? Icon_minitimeÇarş. Ara. 17, 2008 10:27 pm

Nedenini bilmiyorum,
Ama...
Bugün herzamankinden daha çok ihtiyacım var sana...

Çok eksiğim bugün...Yine batıyor güneşle birlikte kayboluyor tüm direncim,umutlarım!"Ben artık onsuz yapabiliyorum...!dediğim günler toz duman olup yapıştı yine boğazıma,Nedense tutamıyorum sensizliğin çıldırtan isyanını bugün!..Damlıyor gözyaşlarım...

Bak,
Yine çekildi;
Evli evine,köylü köyüne!
Nedenini bilmiyorum,ama;
Evsiz,köysüz kaldım bugün,bu gece...!

Herkes sığınacak bir çatı buldu gerçek benliklerde,bense sensizliğin kimliksiz çatısına sığındım yine...Bana gelen tüm yollar kapandı,yolsuz kaldında dönemedin mi?Yoksa çıkar bi yol mu buldun kendine!!!Bilmiyorum sebebini,sonucunu çok yanlızım bu gece...

Çözülmeyen düğüm,
Kanıtlanamayan suçlar gibi sensizlik...
Yetmiyor yaşamaya,
Bi ben bi de sensizlik...
Nedenini bilmiyorum,ama;
Çok koyuyor bugün,bu gece bu bilinmezlik!

Herşeyi bi nedene bağladımda,bi olmayışını bağlayamadım sonuca...Belki de bunun için acıtıyor bu denli,kıvrandırıyor....Çok sevdim diye mi kaybettim seni,çok sevilemedim diye mi...Tüm sessiz çığlıklarıma inat bozuyorum gizli suskunluğumu ...
ahmetkostek
Profesyönel Üye
Profesyönel Üye
ahmetkostek

Erkek
Rep :
sevdim diyemi kaybettim seni ??? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100sevdim diyemi kaybettim seni ??? Right_bar_bleue

Foruma Katkısı
Forum Katkı:
sevdim diyemi kaybettim seni ??? Mp50/50sevdim diyemi kaybettim seni ??? Empty_bar_bleue  (50/50)

MesajKonu: Geri: sevdim diyemi kaybettim seni ???   sevdim diyemi kaybettim seni ??? Icon_minitimeCuma Ara. 26, 2008 10:50 pm

Nedenini bilmiyorum,
Ama...
Bugün herzamankinden daha çok ihtiyacım var sana...

Çok eksiğim bugün...Yine batıyor güneşle birlikte kayboluyor tüm direncim,umutlarım!"Ben artık onsuz yapabiliyorum...!dediğim günler toz duman olup yapıştı yine boğazıma,Nedense tutamıyorum sensizliğin çıldırtan isyanını bugün!..Damlıyor gözyaşlarım...

ya hep böyle yerleri alıyorum super vala cok guzell.. tşk ederim
http://www.iskilipgenclik.net.tc
ebrum_o
Profesyönel Üye
Profesyönel Üye
ebrum_o

Kadın
Rep :
sevdim diyemi kaybettim seni ??? Left_bar_bleue15 / 10015 / 100sevdim diyemi kaybettim seni ??? Right_bar_bleue

Foruma Katkısı
Forum Katkı:
sevdim diyemi kaybettim seni ??? Mp25/25sevdim diyemi kaybettim seni ??? Empty_bar_bleue  (25/25)

MesajKonu: Geri: sevdim diyemi kaybettim seni ???   sevdim diyemi kaybettim seni ??? Icon_minitimeC.tesi Ara. 27, 2008 10:48 am

....Çok sevdim diye mi kaybettim seni,çok sevilemedim diye mi...

serkan çok güzel allah razı olsun Smile bu doğru bi söz hep öle olur Sad

sevdim diyemi kaybettim seni ???
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» BÖYLE SEVDİM İŞTE
» BÖYLE SEVDİM İŞTE
» SENİ NASIL SEVDİM BİLİYORMUSUN