Sizin Yeriniz...Sizin Siteniz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...sessizlik burada yok olsun...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kollarında Can Vereyim - Ogan Aydın

+2
forum_kolik
pessimist1_9
6 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
pessimist1_9
Profesyönel Üye
Profesyönel Üye
pessimist1_9

Erkek
Rep :
Kollarında Can Vereyim - Ogan Aydın - Sayfa 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Kollarında Can Vereyim - Ogan Aydın - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Foruma Katkısı
Forum Katkı:
Kollarında Can Vereyim - Ogan Aydın - Sayfa 2 Mp25/25Kollarında Can Vereyim - Ogan Aydın - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (25/25)

Kollarında Can Vereyim - Ogan Aydın - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Kollarında Can Vereyim - Ogan Aydın   Kollarında Can Vereyim - Ogan Aydın - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ocak 08, 2009 1:00 am

qarizma demiş ki:
BU ARADA TUNCAY VE EBRU FORUMDA KONUŞMAYIN KONUŞMAK İSTİYORSANIZ CHAT BOX VAR NE BU YA BİZ FORUMLARI GEZERKEN SİZİN SOHBETİNİZİ OKUMAK ZORUNDAYIMIZ GİDİN CHAT BOX TA KONUŞUN BU NE BÖLE ALLAH ALLAH BOŞ YERE DOLDURUYONUZ ONDAN SONRA NEYMİŞ (ZAAA) BÖLE YAZIYONUZ ONDAN SONRADA PROFESYONEL ÜYE OLUYONUZ BİZDE BİLİYORUZ FORUMDA TEK KELİMELİK MESAJLAR ATMAYI DİKKAT DEDİN ÖZELLİKLE İKİNİZ

SIMDI BIZ UYARIMI ALDIK.........

EMRE BAK SON DEYISIM....... HER YERE AYSI SEY YAZIM DURMA..........

NİCKİMİ SİL........ İSLEMİYORSAN DA.. ISTEDIGIM YERE ATTIM MESAJLARIMA KARISMA.. KOSUM...... AYAGINI DENK AL.. YETER ARTIK... BISI DEMIYORUM........ SEN KIMSIN BANA ARTIKSLIK YAPION.......
http://www.dislilerdograma.com/

Kollarında Can Vereyim - Ogan Aydın
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Kalbimi çıkarıp vereyim eline