Sizin Yeriniz...Sizin Siteniz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...sessizlik burada yok olsun...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kaç kez gittim senden..,

+4
pessimist1_9
dj_yalan
aSi_kaRdeLen
merwe_1
8 posters
YazarMesaj
merwe_1
Siteyi Seven Üye
Siteyi Seven Üye
merwe_1

Kadın
Rep :
Kaç kez gittim senden.., Left_bar_bleue25 / 10025 / 100Kaç kez gittim senden.., Right_bar_bleue

Foruma Katkısı
Forum Katkı:
Kaç kez gittim senden.., Mp25/25Kaç kez gittim senden.., Empty_bar_bleue  (25/25)

Kaç kez gittim senden.., Empty
MesajKonu: Kaç kez gittim senden..,   Kaç kez gittim senden.., Icon_minitimePtsi Ara. 15, 2008 6:06 pm

Kaç kez gittim senden.., Baskalari
yanılgılar yalnız yaşanırdı ve sen her zamankinden daha çok yoktun.
sensizliğin hiçbir türüne alışamadığımı bilirdin, ama yoktun. her zamankinden daha çok yoktun ve benim sana vurulduğumda kesilmemiş cezalara karşı nasıl savunmasız olduğumu bilirdin.
...
kaç kez gittim senden.
yine sana döndüm, her defasında sana döndüm, zemherilerde yere düşürülmüş bir çiçek kadar çaresizdim; üşüyordum ellerin olmayınca tenimde.
yenilgiler yalnız yaşanırdı ve sen her zamankinden daha çok yoktun.
...
kaç kez gittim senden.
kendimden gittim. tanımlanmamış yenilgilerimde tek bedeli sensizlikti de ben sensiz yapamazdım; yaşayamazdım iflasını gözlerimde.
işte bu yüzden, yalnızca bu yüzden kaç kez yine sana döndüm. kendimle döndüm, sen olmadın.
her yeni buluşmada biraz daha benimdin ve sen her zamankinden daha çok yoktun.
kim bilir hangi mevsimlerde unutulmuş bir şarkıydı dudaklarını kanatan.
yanlış basan notalarda ben hiç olmadım, saklama sakın.
...
kaç kez gittim senden.
kendimden gittim sonunda. tanımlanmamış yenilgilerdi. bedeli sensizlikti de ben sensiz yapamazdım; yaşayamazdım iflasını gözlerimde.
sen uzaklıklarda kendini arardın; benim yakınlıklarımsa yalnızca sanaydı.
yanlış kurulmuş denklemlerde çözüm aramak yakışmazdı sana. olmazdı sevdiğim.
her sözün ayrılık üzere fermanlandı ve sen her zamankinden daha çok yoktun
...
kaç kez gittim senden.
yine sana döndüm, her defasında sana döndüm.
ellerimi eski sıcaklığınla tutman yeterliydi, bilirdin ama sen her zamankinden daha çok yoktun.
kaç kez gittim senden.
kaç kez yine sana döndüm.
...
anlatmak yetmez sevdiğim; anlamak yetmez.
bir gün sensizliği sana bırakıp düşersem toprağa, korkuyla uyanacaksın gecenin bilinmez bir yerinde. gözlerinde çiğ tanesi ıslaklıklar.
buz kesecek elin, ayağın.
sarsılacaksın!
bir anı seçeceksin kendine; bu kez hayal olma sırası bana gelecek. dudaklarında çok sevdiğimi bildiğin o şarkı: Seni Seviyorum...
aSi_kaRdeLen
Çalişkan Üye
Çalişkan Üye
aSi_kaRdeLen

Kadın
Rep :
Kaç kez gittim senden.., Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kaç kez gittim senden.., Right_bar_bleue

Foruma Katkısı
Forum Katkı:
Kaç kez gittim senden.., Mp25/25Kaç kez gittim senden.., Empty_bar_bleue  (25/25)

MesajKonu: Geri: Kaç kez gittim senden..,   Kaç kez gittim senden.., Icon_minitimeSalı Ara. 16, 2008 8:14 pm

sarsılacaksın!
bir anı seçeceksin kendine; bu kez hayal olma sırası bana gelecek. dudaklarında çok sevdiğimi bildiğin o şarkı: Seni Seviyorum...

Sad Sad
çok qüzel teşekkürler merwe
dj_yalan
Çalişkan Üye
Çalişkan Üye
dj_yalan

Erkek
Rep :
Kaç kez gittim senden.., Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kaç kez gittim senden.., Right_bar_bleue

Foruma Katkısı
Forum Katkı:

MesajKonu: Geri: Kaç kez gittim senden..,   Kaç kez gittim senden.., Icon_minitimeÇarş. Ara. 17, 2008 5:26 pm

teşekkürler ....
pessimist1_9
Profesyönel Üye
Profesyönel Üye
pessimist1_9

Erkek
Rep :
Kaç kez gittim senden.., Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Kaç kez gittim senden.., Right_bar_bleue

Foruma Katkısı
Forum Katkı:

MesajKonu: Geri: Kaç kez gittim senden..,   Kaç kez gittim senden.., Icon_minitimeÇarş. Ara. 17, 2008 6:47 pm

Tanımlanmamış yenilgilerimde tek bedeli sensizlikti de ben sensiz yapamazdım; yaşayamazdım iflasını gözlerimde.
işte bu yüzden, yalnızca bu yüzden kaç kez yine sana döndüm. kendimle döndüm, sen olmadın.
her yeni buluşmada biraz daha benimdin ve sen her zamankinden daha çok yoktun.
kim bilir hangi mevsimlerde unutulmuş bir şarkıydı dudaklarını kanatan.
yanlış basan notalarda ben hiç olmadım, saklama sakın.
...

tesekkurler...
http://www.dislilerdograma.com/
nil
Yıldız Üye
Yıldız Üye
nil

Kadın
Rep :

Foruma Katkısı
Forum Katkı:

MesajKonu: Geri: Kaç kez gittim senden..,   Kaç kez gittim senden.., Icon_minitimePerş. Ara. 18, 2008 10:09 am

yanılgılar yalnız yaşanırdı ve sen her zamankinden daha çok yoktun.
sensizliğin hiçbir türüne alışamadığımı bilirdin, ama yoktun.

teşekkürler merwe
MeHtaP
tEMBeL Üye
tEMBeL Üye
MeHtaP

Kadın
Rep :
Kaç kez gittim senden.., Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Kaç kez gittim senden.., Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Kaç kez gittim senden..,   Kaç kez gittim senden.., Icon_minitimePerş. Ara. 18, 2008 7:14 pm

kaç kez gittim senden.
yine sana döndüm, her defasında sana döndüm.
ellerimi eski sıcaklığınla tutman yeterliydi, bilirdin ama sen her zamankinden daha çok yoktun.
kaç kez gittim senden.
kaç kez yine sana döndüm.
[
color=orange]
çok qüzelmiş.......
[/color]
DesTinA
tEMBeL Üye
tEMBeL Üye
DesTinA

Kadın
Rep :

MesajKonu: Geri: Kaç kez gittim senden..,   Kaç kez gittim senden.., Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 6:44 pm

Anlatmak yetmez sevdiğim; anlamak yetmez.
bir gün sensizliği sana bırakıp düşersem toprağa, korkuyla uyanacaksın gecenin bilinmez bir yerinde. gözlerinde çiğ tanesi ıslaklıklar.
sarsılacaksın!

Teşekkürler merwe_1
merwe_1
Siteyi Seven Üye
Siteyi Seven Üye
merwe_1

Kadın
Rep :
Kaç kez gittim senden.., Left_bar_bleue25 / 10025 / 100Kaç kez gittim senden.., Right_bar_bleue

Foruma Katkısı
Forum Katkı:

MesajKonu: Geri: Kaç kez gittim senden..,   Kaç kez gittim senden.., Icon_minitimePtsi Ara. 22, 2008 10:37 am

bn teşekkür ederim
dilara
Çalişkan Üye
Çalişkan Üye
dilara

Kadın
Rep :

Foruma Katkısı
Forum Katkı:

MesajKonu: Geri: Kaç kez gittim senden..,   Kaç kez gittim senden.., Icon_minitimeSalı Ara. 23, 2008 2:04 pm

emeğine sağlık merweciğim

Kaç kez gittim senden..,
1 sayfadaki 1 sayfası