Sizin Yeriniz...Sizin Siteniz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...sessizlik burada yok olsun...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

TORTUM'DA ÖĞRENCİLERİN AYAKLARI ÜŞÜMEYECEK

2 posters
YazarMesaj
forum_kolik
ZEküü Üye
ZEküü Üye
forum_kolik

Erkek
Rep :
TORTUM'DA ÖĞRENCİLERİN AYAKLARI ÜŞÜMEYECEK Left_bar_bleue10 / 10010 / 100TORTUM'DA ÖĞRENCİLERİN AYAKLARI ÜŞÜMEYECEK Right_bar_bleue

Foruma Katkısı
Forum Katkı:
TORTUM'DA ÖĞRENCİLERİN AYAKLARI ÜŞÜMEYECEK Mp50/50TORTUM'DA ÖĞRENCİLERİN AYAKLARI ÜŞÜMEYECEK Empty_bar_bleue  (50/50)

TORTUM'DA ÖĞRENCİLERİN AYAKLARI ÜŞÜMEYECEK Empty
MesajKonu: TORTUM'DA ÖĞRENCİLERİN AYAKLARI ÜŞÜMEYECEK   TORTUM'DA ÖĞRENCİLERİN AYAKLARI ÜŞÜMEYECEK Icon_minitimeC.tesi Ara. 20, 2008 6:27 pm

Tortum Kaymakamlığı, İhtiyaç Sahibi İlk ve Ortaöğretim Öğrencilerine Kışlık Bot Yardımında Bulundu. Çorum İskilip Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nde Üretilen Kışlık Botlar, Erzurum'un Tortum İlçesinde İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Dağıtıldı.
Tortum Kaymakamlığı, ihtiyaç sahibi ilk ve ortaöğretim öğrencilerine kışlık bot yardımında bulundu. Çorum İskilip Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nde üretilen kışlık botlar, Erzurum'un Tortum ilçesinde ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtıldı. Tortum Kaymakamı Fatih Ürkmezer, eşi Miray Ürkmezer ile birlikte Atatürk İlköğretim Okulu, Şehit Hasan Karşı İlköğretim Okulu ile Tortum Çok Programlı Lisesi'nde öğrencilere bot giydirdi. Ürkmezer çiftinin kendi elleri ile öğrencilere bot giydirmesi İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyeti tarafından taktirle karşılandı.
Kaymakam Ürkmezer, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı aracılığı ile ihtiyaç sahibi ailelere sadece kış aylarında değil, yılın 12 ayında yardım yaptıklarını belirtti. Bu tür yardımların bundan sonar da devam edeceğini bildiren Ürkmezer, üretimi İskilip Halk Eğitim Merkezi'nde yapılan ayakkabıların vakıf aracılığıyla alınarak ilk ve orta öğretimde eğitim gören öğrencilere dağıtıldığını açıkladı. Yaklaşık 2 bin çocuğa ayakkabı yardımı yapıldığı öğrenildi.
sessiz çığlık
Profesyönel Üye
Profesyönel Üye
sessiz çığlık

Kadın
Rep :
TORTUM'DA ÖĞRENCİLERİN AYAKLARI ÜŞÜMEYECEK Left_bar_bleue25 / 10025 / 100TORTUM'DA ÖĞRENCİLERİN AYAKLARI ÜŞÜMEYECEK Right_bar_bleue

Foruma Katkısı
Forum Katkı:
TORTUM'DA ÖĞRENCİLERİN AYAKLARI ÜŞÜMEYECEK Mp25/25TORTUM'DA ÖĞRENCİLERİN AYAKLARI ÜŞÜMEYECEK Empty_bar_bleue  (25/25)

TORTUM'DA ÖĞRENCİLERİN AYAKLARI ÜŞÜMEYECEK Empty
MesajKonu: Geri: TORTUM'DA ÖĞRENCİLERİN AYAKLARI ÜŞÜMEYECEK   TORTUM'DA ÖĞRENCİLERİN AYAKLARI ÜŞÜMEYECEK Icon_minitimePtsi Ara. 22, 2008 10:54 am

tşklerr......

1 sayfadaki 1 sayfası