Sizin Yeriniz...Sizin Siteniz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...sessizlik burada yok olsun...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

hayata dair...HERŞEY

+2
ebrum_o
dilara
6 posters
YazarMesaj
dilara
Çalişkan Üye
Çalişkan Üye
dilara

Kadın
Rep :
hayata dair...HERŞEY Left_bar_bleue0 / 1000 / 100hayata dair...HERŞEY Right_bar_bleue

Foruma Katkısı
Forum Katkı:
hayata dair...HERŞEY Mp25/25hayata dair...HERŞEY Empty_bar_bleue  (25/25)

hayata dair...HERŞEY Empty
MesajKonu: hayata dair...HERŞEY   hayata dair...HERŞEY Icon_minitimeSalı Ara. 23, 2008 2:02 pm

herşey asla bizim istediğimiz gibi olmaz nedense hep tersi olur.Birini seversin ve ona kavuşman nedense imkansızdır.Hayattan hep birşeyler beklersiniz, ama olmaz.Lanet ederiz isyan ederiz bu hayata sevdiklerimizi herşeyimizi kaybederiz şu yalan dünyada hiç kimseye derdimizi anlatamayız anlatsak bile bizi asla anlamazlar...
ARKADAŞLAR SİZİNDE BAŞINIZA BÖYLE DURUMLAR GELİYORMU BU DURUMLARDAN KURTULMAK İÇİN NELER YAPIYORSUNUZ....
ebrum_o
Profesyönel Üye
Profesyönel Üye
ebrum_o

Kadın
Rep :
hayata dair...HERŞEY Left_bar_bleue15 / 10015 / 100hayata dair...HERŞEY Right_bar_bleue

Foruma Katkısı
Forum Katkı:

MesajKonu: Geri: hayata dair...HERŞEY   hayata dair...HERŞEY Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 10:58 am

elinden bişeé gelmio insanın tıkanıyo kalıyo beyni duruyo sanki... ama yine kendi zarar werio her zaman ben öle yabdım sewdim onu hemde çok öLésié hemdeee off offf ona ahb olmak içn neler yabmadım yine bırkdı bu sfr dyanamadım kndime bişiler yabdım ya bi an içn rhtlayabilio insn snra pişman okluo ben olmadım ama ...
aSi_kaRdeLen
Çalişkan Üye
Çalişkan Üye
aSi_kaRdeLen

Kadın
Rep :
hayata dair...HERŞEY Left_bar_bleue0 / 1000 / 100hayata dair...HERŞEY Right_bar_bleue

Foruma Katkısı
Forum Katkı:

MesajKonu: Geri: hayata dair...HERŞEY   hayata dair...HERŞEY Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 3:22 pm

daha yaşın kaç ebrum_o zamanla hatırlar gülersin bunlara ama en büyük günah kendine zarar wermektir ondan intikam almıosn ALLAH a karşı geliosun dikkat et bence onun kendine werdiğin bu zararların hiç birinde haberi yoktr bnce ve bilsede terkettyse onun için hiç bir önemi yoktr sanırım...
sessiz çığlık
Profesyönel Üye
Profesyönel Üye
sessiz çığlık

Kadın
Rep :
hayata dair...HERŞEY Left_bar_bleue25 / 10025 / 100hayata dair...HERŞEY Right_bar_bleue

Foruma Katkısı
Forum Katkı:

MesajKonu: Geri: hayata dair...HERŞEY   hayata dair...HERŞEY Icon_minitimeSalı Ara. 30, 2008 10:05 am

HAKLISIN BÖLE ZAMANLAR OLUO TABEE AMA ELİMDEN HİÇ BİŞE GELMİO NE GELCEKKİ YHAA AMA ŞUNU SÖYLEYEYİM BEN BENİ KAYBETMEİ GÖZE ALANI KAZANMAYA ÇALIŞMAM UĞRAŞMAM ONUN İÇİN SİZDE BÖLE YAPIN BNCEE
ebrum_o
Profesyönel Üye
Profesyönel Üye
ebrum_o

Kadın
Rep :
hayata dair...HERŞEY Left_bar_bleue15 / 10015 / 100hayata dair...HERŞEY Right_bar_bleue

Foruma Katkısı
Forum Katkı:

MesajKonu: Geri: hayata dair...HERŞEY   hayata dair...HERŞEY Icon_minitimeÇarş. Ara. 31, 2008 11:30 am

yapmıom ulenn amann be abisiiii vaLLa pişman deiLm ama iLerisini bLmioree oLrm emnmkii :/ aaamaaaannn hayatt boooşşşş pompaLa coşş Very Happy:D bu Lafı swıom siz bna bakmayın öLe yaparm yaparm snra güLerim Very Happy
pessimist1_9
Profesyönel Üye
Profesyönel Üye
pessimist1_9

Erkek
Rep :
hayata dair...HERŞEY Left_bar_bleue10 / 10010 / 100hayata dair...HERŞEY Right_bar_bleue

Foruma Katkısı
Forum Katkı:

MesajKonu: Geri: hayata dair...HERŞEY   hayata dair...HERŞEY Icon_minitimePerş. Ocak 01, 2009 2:44 am

ARKADASLAR BU YASTA ASK SEVGI OLMAZ ZANNET MIYORUM CUNKU UZULEN HEP SIZ OLURSUNUZ.... BEN NE SEVGILER GORDUM 4 SENE BERABER OLUPDA BI KALEMDE BIR BIRLERINI SILEN KISILER.. ALLAH YAZDI ISE HERKEZIN BI BEKLEYENI VARDIR ELBET.... BOS HAYALLERI KAPANIMDA GENCLIGIINIZI UZEREK VE ACI CEKEREK GECIRMEYIN......

BU SOZU HEP DERIM :
GİDEN GİTMİSTİR GİTTİGİ
.................................... GİTTİGİ GUN BİTMİSTİR.
BEN GİDENİ DEGİL GİDEN BENI KAYBETMISTIR.........
http://www.dislilerdograma.com/
ebrum_o
Profesyönel Üye
Profesyönel Üye
ebrum_o

Kadın
Rep :

Foruma Katkısı
Forum Katkı:

MesajKonu: Geri: hayata dair...HERŞEY   hayata dair...HERŞEY Icon_minitimeCuma Ocak 02, 2009 9:47 am

warooLLLLL Very Happy ama giden geri dönmek istio o zamanda amacı ne onu anLayamıyorum
nil
Yıldız Üye
Yıldız Üye
nil

Kadın
Rep :

Foruma Katkısı
Forum Katkı:

MesajKonu: Geri: hayata dair...HERŞEY   hayata dair...HERŞEY Icon_minitimeSalı Ocak 06, 2009 2:29 pm

bak bu konuda haklısın ebru...

hayata dair...HERŞEY
1 sayfadaki 1 sayfası