Sizin Yeriniz...Sizin Siteniz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...sessizlik burada yok olsun...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

GTA San Andreas Tek Link(1 MB)(Kendi Uploadım)

YazarMesaj
ahmetkostek
Profesyönel Üye
Profesyönel Üye
ahmetkostek

Erkek
Rep :
GTA San Andreas Tek Link(1 MB)(Kendi Uploadım) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100GTA San Andreas Tek Link(1 MB)(Kendi Uploadım) Right_bar_bleue

Foruma Katkısı
Forum Katkı:
GTA San Andreas Tek Link(1 MB)(Kendi Uploadım) Mp50/50GTA San Andreas Tek Link(1 MB)(Kendi Uploadım) Empty_bar_bleue  (50/50)

GTA San Andreas Tek Link(1 MB)(Kendi Uploadım) Empty
MesajKonu: GTA San Andreas Tek Link(1 MB)(Kendi Uploadım)   GTA San Andreas Tek Link(1 MB)(Kendi Uploadım) Icon_minitimeSalı Ara. 30, 2008 12:07 pm

Oyun çoğu kez denendi ve %100 çalışıyor.
Kendim ve başkaları tarafındanda denendi.

GTA San Andreas Tek Link(1 MB)(Kendi Uploadım) Kgtasanandreaszc5

RESİMİ DÜZENLEDİMGTA San Andreas Tek Link(1 MB)(Kendi Uploadım) WinkGTA San Andreas Tek Link(1 MB)(Kendi Uploadım) WinkGTA San Andreas Tek Link(1 MB)(Kendi Uploadım) BiggrinGTA San Andreas Tek Link(1 MB)(Kendi Uploadım) Biggrin

KURULUMU:İndirdiğimiz dosyayı Rar'dan çıkartıyoruz.Bir klasör ve bir dosya çıkıyor.Dosyaya şimdi ellemeden KGB Archived adlı klasörün içine giriyoruz ve dosyayı kuruyoruz.Ardından klasörden çıkıp GTASA adlı dosyaya çift tıklayıp çıkan NEXT ikonuna tıklıyoruz.Yüklenmesi şu ana kadar ortalama 4 saat sürdü ama kotalılar için avantajlı bir durum bu.

Bazı arkadaşlarımız ''dosyaya tıklandığı anda internetten oyunu indiriyor'' diyebilir ama siz onlara aldırış etmeyin.İsterseniz internet bağlantısını kesin ve öyle yükleyin.(önerilen)

NOTGTA San Andreas Tek Link(1 MB)(Kendi Uploadım) Redfaceyunu yüklemeden önce sisteminizde boş olarak 6 GB bulundurmanız sizin için yararlı olacaktır.

işte link:...:::TIKLA ve İNDİR:::...

linkte hiçbir sorun yoktur.tarafımdan denenmiştir.%100 çalışmaktadır.

oyun tamamiyle kendi uploadım olmak üzere denenmiştirde.

eee artık bir teşekkür edersiniz ha.

yorumlarınız beni replerinizden daha mutlu edecektir.
http://www.iskilipgenclik.net.tc

GTA San Andreas Tek Link(1 MB)(Kendi Uploadım)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» The Punİsher !!!tek Lİnk!!!FULL( Kendİ Uploadım )%100 ÇaliŞiyo
» Counter Strike 1.6 300 mb Kota Dostu Tek Lİnk (kendi uploadım) %100 Çalışıyor
» Need For Speed Pro Street [Kendi Uploadım]
» Ultimate Spider-Man[RIP] 4 Link
» Gta 3 tek link