Sizin Yeriniz...Sizin Siteniz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...sessizlik burada yok olsun...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

FM 2005+Türkçe Yaması(Tek Link)

YazarMesaj
ahmetkostek
Profesyönel Üye
Profesyönel Üye
ahmetkostek

Erkek
Rep :
FM 2005+Türkçe Yaması(Tek Link) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100FM 2005+Türkçe Yaması(Tek Link) Right_bar_bleue

Foruma Katkısı
Forum Katkı:
FM 2005+Türkçe Yaması(Tek Link) Mp50/50FM 2005+Türkçe Yaması(Tek Link) Empty_bar_bleue  (50/50)

FM 2005+Türkçe Yaması(Tek Link) Empty
MesajKonu: FM 2005+Türkçe Yaması(Tek Link)   FM 2005+Türkçe Yaması(Tek Link) Icon_minitimeSalı Ara. 30, 2008 12:09 pm

Arkadaslar FM Serisinin uploadına basladım simdilik FM 2005 bitirdim,bu gece yarısına kadarda FM 2006,FM 2007 ve FM 2008`in uploadı bitmiş olur...........Emeğe saygu duyalım ve bir teşekkürü esirgemeyelim.Bu arada neden +rep istemek yasaklandı burdan adminlere ve modlara soruyorum,acaba biz üyelerin forumda yükselmesini mi istemiyorlar yoksa baska makul nedenlerimi var bir cok foruma üyeyim ve hiç birinde +rep istemek yasak değil.
Bence +rep istemek serbest olmalı,eğer benim gibi düşünen üye arkadaslarımız varsa,lütfen buraya görüşlerini yazsın............

FM 2005+Türkçe Yaması(Tek Link) Fm2005-pack-image

FM 2005+Türkçe Yaması

http://rapidshare.com/files/50218899...llVersiyon.exe

Herkese iyi oyunlar.....................
http://www.iskilipgenclik.net.tc

FM 2005+Türkçe Yaması(Tek Link)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bus Driver | Full + Tek Link
» Silent Hunter 3 & 4 TÜRKÇE Yama
» Gta 3 tek link
» Transformers tek link
» Red Alert 2 RİP TEK LİNK