Sizin Yeriniz...Sizin Siteniz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...sessizlik burada yok olsun...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

BEN SENİN GÖZLERİNE AŞIK OLMUŞUM MEĞERSE .....

5 posters
YazarMesaj
Asi_PrenS
Çalişkan Üye
Çalişkan Üye

Erkek
Rep :
BEN SENİN GÖZLERİNE AŞIK OLMUŞUM MEĞERSE ..... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100BEN SENİN GÖZLERİNE AŞIK OLMUŞUM MEĞERSE ..... Right_bar_bleue

Foruma Katkısı
Forum Katkı:
BEN SENİN GÖZLERİNE AŞIK OLMUŞUM MEĞERSE ..... Mp25/25BEN SENİN GÖZLERİNE AŞIK OLMUŞUM MEĞERSE ..... Empty_bar_bleue  (25/25)

BEN SENİN GÖZLERİNE AŞIK OLMUŞUM MEĞERSE ..... Empty
MesajKonu: BEN SENİN GÖZLERİNE AŞIK OLMUŞUM MEĞERSE .....   BEN SENİN GÖZLERİNE AŞIK OLMUŞUM MEĞERSE ..... Icon_minitimePaz Ocak 11, 2009 11:41 pm

Ben senin gözlerine aşık olmuşum meğerse ....
Onlara her bakışımda, yüreğimin ortasında bir ateş yanıyor, canımı alacakcasına..
O ateşi söndürmeye , ne senin uğrunda akıttığım göz yaşlarım yetecek nede gözlerinde bulduğum o tertemiz masum bakışlar.
Bak; inkar etmiyorum, yalan söylemiyorum , bende seni deliler gibi sewmiştim bir zamanlar . Ve yine söylüyorum ; Ben senin gözlerine aşık olumuşum meğerse........
Yüreğim onu her görüşünde bulunmadık diyarlara, duyulmadık deryalara yelken açarken; sensiz kalmanın ne demek olduğunu kabullenemiyor. Taş tutmuş kalbinin gölgesinde, vicdanım bensizliğini ararken, işte bu kelimeler, işte bu cümleler, dudağımdan dökülmeye başlıyor; Ben senin gözlerine aşık olmuşum meğerse ......
Bu deli gönül artık ferman dinlemiyor , bu deli gönül belki aşk nedir belki ızdırap belki sewmek , sewilmek nedir bilmiyor ama bu deli gönül seni çook ama çok sewiyor. Dedimya güzelim : Ben senin gözlerine aşık olumuşum meğerse ..........
Hani bilirmisin; bir şarkı var, ben sensiz nefes alamam diye . Şimdi soruyorum sana vicdansız ! Ben sensiz nasıl nefes alayım , ben sensiz nasıl yaşayım. Ben senin gözlerine aşık olmuşum meğerse .........!
DenkLem
Çalişkan Üye
Çalişkan Üye
DenkLem

Kadın
Rep :
BEN SENİN GÖZLERİNE AŞIK OLMUŞUM MEĞERSE ..... Left_bar_bleue10 / 10010 / 100BEN SENİN GÖZLERİNE AŞIK OLMUŞUM MEĞERSE ..... Right_bar_bleue

Foruma Katkısı
Forum Katkı:
BEN SENİN GÖZLERİNE AŞIK OLMUŞUM MEĞERSE ..... Mp50/50BEN SENİN GÖZLERİNE AŞIK OLMUŞUM MEĞERSE ..... Empty_bar_bleue  (50/50)

MesajKonu: Geri: BEN SENİN GÖZLERİNE AŞIK OLMUŞUM MEĞERSE .....   BEN SENİN GÖZLERİNE AŞIK OLMUŞUM MEĞERSE ..... Icon_minitimeSalı Ocak 13, 2009 2:29 pm

harika bi şiir ama biyere kadar
Şimdi soruyorum sana vicdansız ! Ben sensiz nasıl nefes alayım , ben sensiz nasıl yaşayım. Ben senin gözlerine aşık olmuşum meğerse .........!
ama bu bölüm hiç hoş deiL
nisan
ZEküü Üye
ZEküü Üye
nisan

Kadın
Rep :
BEN SENİN GÖZLERİNE AŞIK OLMUŞUM MEĞERSE ..... Left_bar_bleue25 / 10025 / 100BEN SENİN GÖZLERİNE AŞIK OLMUŞUM MEĞERSE ..... Right_bar_bleue

Foruma Katkısı
Forum Katkı:
BEN SENİN GÖZLERİNE AŞIK OLMUŞUM MEĞERSE ..... Mp25/25BEN SENİN GÖZLERİNE AŞIK OLMUŞUM MEĞERSE ..... Empty_bar_bleue  (25/25)

MesajKonu: Geri: BEN SENİN GÖZLERİNE AŞIK OLMUŞUM MEĞERSE .....   BEN SENİN GÖZLERİNE AŞIK OLMUŞUM MEĞERSE ..... Icon_minitimeCuma Ocak 16, 2009 1:18 pm

güzel bir şiir
emeğine sağLık
Asi_PrenS
Çalişkan Üye
Çalişkan Üye

Erkek
Rep :
BEN SENİN GÖZLERİNE AŞIK OLMUŞUM MEĞERSE ..... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100BEN SENİN GÖZLERİNE AŞIK OLMUŞUM MEĞERSE ..... Right_bar_bleue

Foruma Katkısı
Forum Katkı:

MesajKonu: Geri: BEN SENİN GÖZLERİNE AŞIK OLMUŞUM MEĞERSE .....   BEN SENİN GÖZLERİNE AŞIK OLMUŞUM MEĞERSE ..... Icon_minitimeCuma Ocak 16, 2009 5:04 pm

DenkLem demiş ki:
harika bi şiir ama biyere kadar
Şimdi soruyorum sana vicdansız ! Ben sensiz nasıl nefes alayım , ben sensiz nasıl yaşayım. Ben senin gözlerine aşık olmuşum meğerse .........!
ama bu bölüm hiç hoş deiL
ASLINDA ŞİİR BİRAZ DAHA UZUN AMA GERİSİ TAM OLARAK AKLIMA GELMEDİ BENDE ORADA KESTİM İDARE ET;)
=Yönetici=
Siteyi Seven Üye
Siteyi Seven Üye
=Yönetici=

Kadın
Rep :
BEN SENİN GÖZLERİNE AŞIK OLMUŞUM MEĞERSE ..... Left_bar_bleue500 / 100500 / 100BEN SENİN GÖZLERİNE AŞIK OLMUŞUM MEĞERSE ..... Right_bar_bleue

Foruma Katkısı
Forum Katkı:

MesajKonu: Geri: BEN SENİN GÖZLERİNE AŞIK OLMUŞUM MEĞERSE .....   BEN SENİN GÖZLERİNE AŞIK OLMUŞUM MEĞERSE ..... Icon_minitimePtsi Ocak 19, 2009 3:31 pm

asiii tamamını isterizzzz:D
http://eqleniyoruz.forummum.com
ahmetkostek
Profesyönel Üye
Profesyönel Üye
ahmetkostek

Erkek
Rep :

Foruma Katkısı
Forum Katkı:
BEN SENİN GÖZLERİNE AŞIK OLMUŞUM MEĞERSE ..... Mp50/50BEN SENİN GÖZLERİNE AŞIK OLMUŞUM MEĞERSE ..... Empty_bar_bleue  (50/50)

MesajKonu: Geri: BEN SENİN GÖZLERİNE AŞIK OLMUŞUM MEĞERSE .....   BEN SENİN GÖZLERİNE AŞIK OLMUŞUM MEĞERSE ..... Icon_minitimeÇarş. Ocak 21, 2009 7:43 pm

evt asi tamamını yazarsan daha iyi olur şimdiden tşk...Very Happy:D:D
http://www.iskilipgenclik.net.tc

BEN SENİN GÖZLERİNE AŞIK OLMUŞUM MEĞERSE .....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aşiğim demekle aşık olunmuyor..
» [ BİR KEZ DAHA AŞIK OLDUM SANA.., ]
» senin mutlulugun hangısı
» SeNiN SeNsİzLigİNiDe SeVeRİm.....
» [b]hiç kimseyi senin kadar sevmedim[/b]