Sizin Yeriniz...Sizin Siteniz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...sessizlik burada yok olsun...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

[ Bugün sizden bir şey isteyeceğim.., ]

YazarMesaj
=Yönetici=
Siteyi Seven Üye
Siteyi Seven Üye
=Yönetici=

Kadın
Rep :
[ Bugün sizden bir şey isteyeceğim.., ] Left_bar_bleue500 / 100500 / 100[ Bugün sizden bir şey isteyeceğim.., ] Right_bar_bleue

Foruma Katkısı
Forum Katkı:
[ Bugün sizden bir şey isteyeceğim.., ] Mp25/25[ Bugün sizden bir şey isteyeceğim.., ] Empty_bar_bleue  (25/25)

[ Bugün sizden bir şey isteyeceğim.., ] Empty
MesajKonu: [ Bugün sizden bir şey isteyeceğim.., ]   [ Bugün sizden bir şey isteyeceğim.., ] Icon_minitimeÇarş. Şub. 18, 2009 10:06 am

Sakin kimseye Seni seviyorum demeyin.
Lütfen!.
Kullanmayın artik bu sözü.
Başka bir şey deyin birbirinize onun yerine.
Duygularınıza daha denk düsen bir şey...
Benim aklıma gelmiyor ama siz bulursunuz.
Ne de olsa sizin duygularınız...
Hayır, içini dolduracaksanız Seni seviyorum un, bir diyeceğim yok.
Ama umudum da yok.
Seni seviyorum öyle Kendine iyi bak gibi bir söz değildir, laf olsun diye söylenen...
Birine Seni seviyorum dediğinizde hakkini vereceksiniz. Bir kere onu gerçekten seviyor olmanız lazım.
Yani öyle dokununca geçiverecek arzularla falan karıştırmayacaksınız.
Birine Seni seviyorum dediğinizde, o biri en az tuttuğunuz takim kadar önemli olacak hayatınızda.
Birine Seni seviyorum dediğinizde, bir saat eksik uyumayı göze alabileceksiniz onu daha çok görmek uğruna.
Birine Seni seviyorum dediğinizde, elini tutmak da önemli olacak başka şeyler kadar.
Birine Seni seviyorum dediğinizde, Sevgilimsin de demiş olduğunuzu bileceksiniz.
Birine Seni seviyorum dediğinizde, onu özleyecek, düşünecek, merak edeceksiniz.
Birine Seni seviyorum dediğinizde, onun gözü telefonda (evet, cep telefonu çıktığından beri kulak değil gözler telefonda) aramanızı beklediğini unutmayacaksınız.
Birine Seni seviyorum dediğinizde, ona sürprizler yapmayı, ufak hediyeler almayı ihmal etmeyeceksiniz.
Birine Seni seviyorum dediğinizde, ona şiirler okuyacak hatta kabiliyetiniz varsa, yazacaksınız da.
Birine Seni seviyorum dediğinizde, şarkıdaki gibi, ellerinizde çiçeklerle kapısında bekleyeceksiniz.
Birine Seni seviyorum dediğinizde, belki ömrünüzün sonuna kadar değil ama hiç olmazsa yârin, öbür gün de seveceğinizden emin olacaksınız.
Birine Seni seviyorum dediğinizde, ayni zamanda Free takılalım da diyemeyeceğinizi bileceksiniz.
Birine Seni seviyorum dediğinizde, o asktan söz ederken siz Ben almayayım, alana da mani olmayayım demeyeceksiniz.
Nasıl?
Çok mu zor?
Fazla mı zahmetli?
İnsanin birini sevip sevmediği tam da böyle belli oluyor mu arkadaşlar?
Sevmeyince iş gibi geliyor bütün bu saydıklarım.
O zaman Seni seviyorum demeyeceksiniz.
Bu kadar basit.
Bir gün farkında olmadan bütün bunları yapıyor olduğunuzu görünceye kadar.
Simdi Ne var bunda?
Keşke herkes birbirine bolca Seni seviyorum dese diye düşünenler olacaktır.
İyi.
O zaman birbirini gerçekten sevenler yeni bir söz bulsunlar söyleyecek.
Seni seviyorum orta mali olsun.
Zaten oldu olacağı kadaR
http://eqleniyoruz.forummum.com

[ Bugün sizden bir şey isteyeceğim.., ]
1 sayfadaki 1 sayfası