Sizin Yeriniz...Sizin Siteniz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...sessizlik burada yok olsun...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gel....Son Kez Göreyim Gözlerini

4 posters
YazarMesaj
nisan
ZEküü Üye
ZEküü Üye
nisan

Kadın
Rep :
Gel....Son Kez Göreyim Gözlerini Left_bar_bleue25 / 10025 / 100Gel....Son Kez Göreyim Gözlerini Right_bar_bleue

Foruma Katkısı
Forum Katkı:
Gel....Son Kez Göreyim Gözlerini Mp25/25Gel....Son Kez Göreyim Gözlerini Empty_bar_bleue  (25/25)

Gel....Son Kez Göreyim Gözlerini Empty
MesajKonu: Gel....Son Kez Göreyim Gözlerini   Gel....Son Kez Göreyim Gözlerini Icon_minitimeÇarş. Ara. 17, 2008 12:31 pm

Gel....Son Kez Göreyim Gözlerini PeriForum_9269372820
Gel son defa sarıl bana
Dönemem belki bir daha
Gidiyorum buralardan
Gidiyorum uzaklara..
Sığınacak bir liman olmalı uzaklarda
Söyleyecek tek bir sözüm yok
Ne olur beni anla
sadece
Gel SoN DefA SaRıL Bana...

Gel son defa...Ne olursun dalayım deniz mavisi gözlerine..Isınayım senin teninde..Son olsun ...Son kez ...Son kez bana bak..Gözlerime...Son kez gör sana olan sevgimi...Son kez ben susayım gözlerim anlatsın sana olan sevgimi...Son kez kelimeler anlamsız kalsın...Son kez hıçkırıklar takılsın boğazıma...Son kez sensizliğin hüznünü gömeyim içime..Son kez..Ne olursun son kez kaybolayım sende...Son kez diyorum ... Çünkü...

GİDİYORUM...

Gidiyorum uzaklara..Sensizliğin açık denizinde boğulmaya gidiyorum...Senin gözlerinin olmadığı bir yere Gidiyorum/Gerçi benim dünyamda her yer senin gözlerin ya ..Neyse...Gidiyorum...Gidiyorum sana ELVEDA diyemeden gidiyorum / gidiyorum uzaklara...Sensizliğin kayııp şehrinde HİÇlerin arasına karışmaya gidiyorum...Kıyısı olmayan denizlerde / gözlerinin mavisine karışmaya Gidiyorum..

Yarın yok artık...Yarın değil şimdi Gidiyorum...Sensizliğimi ertelemiycem artık..Sensizliğimi kabul edip gidiyorum..Ama halen içimde yokluğunun tortuları var..Halen ceplerimde aşk kırıntıların...

Gidiyorum...

Seninle aynı şehirde geçirdiğim bu son gecemde penceremin kıyısındayım..Senin olan bu şehre bakıyorum...Sokaklara ..Caddelere...Her yer ışıl ışıl...Oysa ben..Bende bu şehirdeyim ama yalnızım...Sensizim...Korkuyorum bu şehirin ışıklarından...Seninle aynı şehirde son gecem...Son kez çekiyorum bu şehrin havasını içime...Son kez penceremin kenarında ağlıyorum belki geçersin die..

Gel Son kez göreyim gözlerini...Isıt beni bu şehirde ki son gecemde...

Gidiyorum...

Gel son defa sarıl bana
Dönemem belki bir daha
Gidiyorum buralardan...
Gidiyorum uzaklara... !
qarizma
ZEküü Üye
ZEküü Üye
qarizma

Erkek
Rep :
Gel....Son Kez Göreyim Gözlerini Left_bar_bleue25 / 10025 / 100Gel....Son Kez Göreyim Gözlerini Right_bar_bleue

Foruma Katkısı
Forum Katkı:
Gel....Son Kez Göreyim Gözlerini Mp25/25Gel....Son Kez Göreyim Gözlerini Empty_bar_bleue  (25/25)

MesajKonu: Geri: Gel....Son Kez Göreyim Gözlerini   Gel....Son Kez Göreyim Gözlerini Icon_minitimeÇarş. Ara. 17, 2008 12:33 pm

eline emegine saglık şiir de resimde çok güzell
pessimist1_9
Profesyönel Üye
Profesyönel Üye
pessimist1_9

Erkek
Rep :
Gel....Son Kez Göreyim Gözlerini Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Gel....Son Kez Göreyim Gözlerini Right_bar_bleue

Foruma Katkısı
Forum Katkı:

MesajKonu: Geri: Gel....Son Kez Göreyim Gözlerini   Gel....Son Kez Göreyim Gözlerini Icon_minitimePerş. Ocak 01, 2009 3:21 am

İŞTE BUU TESEKKUR EDERIM PAYLASIM IICIN...

Gidiyorum...

Gel son defa sarıl bana
Dönemem belki bir daha
Gidiyorum buralardan...
Gidiyorum uzaklara... !
http://www.dislilerdograma.com/
dilara
Çalişkan Üye
Çalişkan Üye
dilara

Kadın
Rep :
Gel....Son Kez Göreyim Gözlerini Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Gel....Son Kez Göreyim Gözlerini Right_bar_bleue

Foruma Katkısı
Forum Katkı:

MesajKonu: Geri: Gel....Son Kez Göreyim Gözlerini   Gel....Son Kez Göreyim Gözlerini Icon_minitimePtsi Ocak 19, 2009 10:50 am

emeğine sağlik

Gel....Son Kez Göreyim Gözlerini
1 sayfadaki 1 sayfası