Sizin Yeriniz...Sizin Siteniz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...sessizlik burada yok olsun...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

KASTAMONU MESLEK YÜKSEKOKULU MESLEKİ EĞİTİM FUARINA KATILDI

YazarMesaj
pessimist1_9
Profesyönel Üye
Profesyönel Üye
pessimist1_9

Erkek
Rep :
KASTAMONU MESLEK YÜKSEKOKULU MESLEKİ EĞİTİM FUARINA KATILDI Left_bar_bleue10 / 10010 / 100KASTAMONU MESLEK YÜKSEKOKULU MESLEKİ EĞİTİM FUARINA KATILDI Right_bar_bleue

Foruma Katkısı
Forum Katkı:
KASTAMONU MESLEK YÜKSEKOKULU MESLEKİ EĞİTİM FUARINA KATILDI Mp25/25KASTAMONU MESLEK YÜKSEKOKULU MESLEKİ EĞİTİM FUARINA KATILDI Empty_bar_bleue  (25/25)

KASTAMONU MESLEK YÜKSEKOKULU MESLEKİ EĞİTİM FUARINA KATILDI Empty
MesajKonu: KASTAMONU MESLEK YÜKSEKOKULU MESLEKİ EĞİTİM FUARINA KATILDI   KASTAMONU MESLEK YÜKSEKOKULU MESLEKİ EĞİTİM FUARINA KATILDI Icon_minitimeSalı Ara. 16, 2008 10:22 pm

KASTAMONU MESLEK YÜKSEKOKULU MESLEKİ EĞİTİM FUARINA KATILDI MESFUARBU

Kastamonu Üniversitesi Kastamonu Meslek Yüksekokulu, 25 Kasım 2008 tarihinde NİHA Ankara (Hollanda Yüksek Öğretim Enstitüsü) tarafından Ankara Swiss Otel’de düzenlenen “Mesleki Eğitim Fuarı”na katıldı. Hollanda ve Türkiye’den çok sayıda mesleki eğitim kurumunun katıldığı fuarda iki ülke arasında mesleki eğitim alanında yapılabilecek çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

Ortak projeler aracılığıyla mesleki eğitim kurumlarının gerek eğitim gerekse iş imkanları açısından farklı bir bakış açısı kazanabileceğinin vurgulandığı fuarda, öğretim elemanı değişimi, program geliştirme, mevcut programlarla ilgili projelerin değişen teknolojiye uyumu üzerinde duruldu. Ayrıca, Hollanda’nın Twente bölgesideki Roc Van Twente Meslek Yüksekokulu ile Kastamonu Meslek Yüsekokulu arasında ortak çalışma yürütme kararı alındı.

Fuara Kastamonu Meslek Yüksekokulu adına Yrd. Doç. Hasbi Yaprak, Yrd. Doç. Dr. Fatma Zehra Savi, Dr Tolga Ulusoy, Öğretim Görevlisi Kemal Yaman, Okutman Pınar Zeydan ve İşletme Bölümü öğrencilerinden Selçuk Seyran ve Emrah Tanrıkulu katıldı.
01.12.2008
http://www.dislilerdograma.com/

KASTAMONU MESLEK YÜKSEKOKULU MESLEKİ EĞİTİM FUARINA KATILDI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aile-Eğitim
» Meslek-Alan
» SaĞlik Meslek Lİselerİ
» Meslek yükselokullarına yeni sistem